Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 266 m²
- Perceeloppervlakte
- 1711 m²
- Inhoud
- 990 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Jacoba van Beierenweg 152 is een woonhuis in Voorhout, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m², een perceel van 1711 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacoba van Beierenweg 152
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Jacoba van Beierenweg 152 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorhout buitengebied is €450.000. Dat komt neer op circa €1.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacoba van Beierenweg 152 is een woonhuis van 266 m² in de wijk Voorhout buitengebied. De buurt telt 364 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 105 inwoners per km².
Jacoba van Beierenweg 152 is een woonhuis in Voorhout buitengebied, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacoba van Beierenweg 152 heeft 266 m² woonoppervlakte en 990 m³ inhoud. Het perceel is 1711 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Voorhout buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacoba van Beierenweg 152 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-05-17. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jacoba van Beierenweg 152 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Voorhout buitengebied in Voorhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Jacoba van Beierenweg 152 in Voorhout buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.