Landhuis, vrijstaande woning Jacoba van Beierenweg 136 B Voorhout

Jacoba van Beierenweg 136 B, 2215 KX Voorhout

317 m² Bouwjaar 1675 11 kamers 7 slaapkamers Label A

Jacoba van Beierenweg 136 B is een landhuis, vrijstaande woning in Voorhout, gebouwd in 1675. De woning heeft een woonoppervlakte van 317 m², een perceel van 810 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1675
Woonoppervlakte
317 m²
Perceeloppervlakte
810 m²
Inhoud
1236 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7
Badkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.535.000 tot €1.785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met riet
Ligging
Aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Jacoba van Beierenweg 136 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacoba van Beierenweg 136 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorhout

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Voorhout

930 Inwoners
390 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
364 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Voorhout buitengebied
84% Koopwoningen
105 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacoba van Beierenweg 136 B

Vergelijkbare woningen in Voorhout

Veelgestelde vragen over Jacoba van Beierenweg 136 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacoba van Beierenweg 136 B?

De prijsindicatie voor Jacoba van Beierenweg 136 B ligt rond €1.535.000 tot €1.785.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorhout buitengebied is €450.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacoba van Beierenweg 136 B zich tot de wijk Voorhout buitengebied?

Jacoba van Beierenweg 136 B is een landhuis, vrijstaande woning van 317 m² in de wijk Voorhout buitengebied. De buurt telt 364 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 105 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacoba van Beierenweg 136 B?

Jacoba van Beierenweg 136 B is een landhuis, vrijstaande woning in Voorhout buitengebied, gebouwd in 1675 (351 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacoba van Beierenweg 136 B vergeleken met de buurt?

Jacoba van Beierenweg 136 B heeft 317 m² woonoppervlakte en 1236 m³ inhoud. Het perceel is 810 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Voorhout buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacoba van Beierenweg 136 B en wat betekent dat?

Jacoba van Beierenweg 136 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Jacoba van Beierenweg 136 B?

Jacoba van Beierenweg 136 B heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 4 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Voorhout buitengebied?

De wijk Voorhout buitengebied in Voorhout (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.