Streetview Overburgkade 38 Voorburg

Overburgkade 38, 2275 XV Voorburg

192 m² Bouwjaar 1935 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Overburgkade 38 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 300 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €489.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Overburgkade 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overburgkade 38

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Voorburg

1995 Inwoners
835 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€489.000 Gem. woningwaarde Voorburg West noord
74% Koopwoningen
8.248 Inwoners per km²

Locatie van Overburgkade 38

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Overburgkade 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Overburgkade 38?

De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West noord is €489.000. Dat komt neer op circa €2.547 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overburgkade 38 zich tot de wijk Voorburg West noord?

Overburgkade 38 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Voorburg West noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overburgkade 38?

Overburgkade 38 is een woonhuis in Voorburg West noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overburgkade 38 vergeleken met de buurt?

Overburgkade 38 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voorburg West noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €489.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overburgkade 38 en wat betekent dat?

Overburgkade 38 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Overburgkade 38?

Overburgkade 38 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West noord?

De wijk Voorburg West noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €489.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg West noord?

Vanuit Overburgkade 38 in Voorburg West noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.