Streetview Prinses Mariannelaan 38 Voorburg

Prinses Mariannelaan 38, 2275 BH Voorburg

195 m² Bouwjaar 1926

Prinses Mariannelaan 38 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €489.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
610 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prinses Mariannelaan 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Voorburg

1995 Inwoners
835 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€489.000 Gem. woningwaarde Voorburg West noord
74% Koopwoningen
8.248 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Mariannelaan 38

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Prinses Mariannelaan 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Mariannelaan 38?

De prijsindicatie voor Prinses Mariannelaan 38 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West noord is €489.000. Dat komt neer op circa €2.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Mariannelaan 38 zich tot de wijk Voorburg West noord?

Prinses Mariannelaan 38 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Voorburg West noord. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.248 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Mariannelaan 38?

Prinses Mariannelaan 38 is een woonhuis in Voorburg West noord, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Mariannelaan 38 vergeleken met de buurt?

Prinses Mariannelaan 38 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Voorburg West noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €489.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West noord?

De wijk Voorburg West noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €489.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg West noord?

Vanuit Prinses Mariannelaan 38 in Voorburg West noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Voorburg West noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Mariannelaan 38: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Voorburg West noord?