Herenhuis, hoekwoning Prinses Mariannelaan 145 Voorburg

Prinses Mariannelaan 145, 2275 BD Voorburg

174 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Prinses Mariannelaan 145 is een herenhuis, hoekwoning in Voorburg, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 336 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
336 m²
Inhoud
628 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€900.000 tot €1.000.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prinses Mariannelaan 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Mariannelaan 145

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
215.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.5%
CO₂-emissie
48.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (157.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Voorburg

2845 Inwoners
1175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1141 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Voorburg West zuid
82% Koopwoningen
5.200 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Mariannelaan 145

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Prinses Mariannelaan 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Mariannelaan 145?

De prijsindicatie voor Prinses Mariannelaan 145 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West zuid is €581.000. Dat komt neer op circa €3.339 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Mariannelaan 145 zich tot de wijk Voorburg West zuid?

Prinses Mariannelaan 145 is een herenhuis, hoekwoning van 174 m² in de wijk Voorburg West zuid. De buurt telt 1.141 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Mariannelaan 145?

Prinses Mariannelaan 145 is een herenhuis, hoekwoning in Voorburg West zuid, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Mariannelaan 145 vergeleken met de buurt?

Prinses Mariannelaan 145 heeft 174 m² woonoppervlakte en 628 m³ inhoud. Het perceel is 336 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Voorburg West zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Mariannelaan 145 en wat betekent dat?

Prinses Mariannelaan 145 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-07-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Mariannelaan 145?

Prinses Mariannelaan 145 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 157 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West zuid?

De wijk Voorburg West zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.