Streetview Prinses Mariannelaan 79 Voorburg

Prinses Mariannelaan 79, 2275 BB Voorburg

179 m² Bouwjaar 1897 Label E

Prinses Mariannelaan 79 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 270 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Prinses Mariannelaan 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Mariannelaan 79

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Voorburg

2845 Inwoners
1175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1141 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Voorburg West zuid
82% Koopwoningen
5.200 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Mariannelaan 79

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Prinses Mariannelaan 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Mariannelaan 79?

De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West zuid is €581.000. Dat komt neer op circa €3.246 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Mariannelaan 79 zich tot de wijk Voorburg West zuid?

Prinses Mariannelaan 79 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Voorburg West zuid. De buurt telt 1.141 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Mariannelaan 79?

Prinses Mariannelaan 79 is een woonhuis in Voorburg West zuid, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Mariannelaan 79 vergeleken met de buurt?

Prinses Mariannelaan 79 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 270 m². In Voorburg West zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Mariannelaan 79 en wat betekent dat?

Prinses Mariannelaan 79 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-12-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West zuid?

De wijk Voorburg West zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg West zuid?

Vanuit Prinses Mariannelaan 79 in Voorburg West zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1 km.