Streetview Hofwijckstraat 70 Voorburg

Hofwijckstraat 70, 2275 AM Voorburg

146 m² Bouwjaar 1933 7 kamers Label A

Hofwijckstraat 70 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 147 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hofwijckstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofwijckstraat 70

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.9%
CO₂-emissie
24.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Voorburg

2845 Inwoners
1175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1141 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Voorburg West zuid
82% Koopwoningen
5.200 Inwoners per km²

Locatie van Hofwijckstraat 70

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Hofwijckstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofwijckstraat 70?

De prijsindicatie voor Hofwijckstraat 70 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West zuid is €581.000. Dat komt neer op circa €3.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofwijckstraat 70 zich tot de wijk Voorburg West zuid?

Hofwijckstraat 70 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Voorburg West zuid. De buurt telt 1.141 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofwijckstraat 70?

Hofwijckstraat 70 is een woonhuis in Voorburg West zuid, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hofwijckstraat 70 vergeleken met de buurt?

Hofwijckstraat 70 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 147 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Voorburg West zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofwijckstraat 70 en wat betekent dat?

Hofwijckstraat 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofwijckstraat 70?

Hofwijckstraat 70 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West zuid?

De wijk Voorburg West zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg West zuid?

Vanuit Hofwijckstraat 70 in Voorburg West zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1 km.