Streetview Hofwijckstraat 64 Voorburg

Hofwijckstraat 64, 2275 AM Voorburg

137 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Hofwijckstraat 64 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 124 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hofwijckstraat 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hofwijckstraat 64

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Voorburg

2845 Inwoners
1175 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1141 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Voorburg West zuid
82% Koopwoningen
5.200 Inwoners per km²

Locatie van Hofwijckstraat 64

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Hofwijckstraat 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofwijckstraat 64?

De prijsindicatie voor Hofwijckstraat 64 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg West zuid is €581.000. Dat komt neer op circa €4.241 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofwijckstraat 64 zich tot de wijk Voorburg West zuid?

Hofwijckstraat 64 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Voorburg West zuid. De buurt telt 1.141 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.200 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofwijckstraat 64?

Hofwijckstraat 64 is een woonhuis in Voorburg West zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hofwijckstraat 64 vergeleken met de buurt?

Hofwijckstraat 64 heeft 137 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Voorburg West zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hofwijckstraat 64 en wat betekent dat?

Hofwijckstraat 64 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-04-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hofwijckstraat 64?

Hofwijckstraat 64 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg West zuid?

De wijk Voorburg West zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg West zuid?