Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €250.000 tot €300.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
van Wassenaerstraat 74 A is een portiekflat in Voorburg, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Wassenaerstraat 74 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
2.8 kmZaterdag 10 augustus a.s. OPEN HUIS van 11:00-12:00 uur. Voor de verkoopdocumenten: stuur een email of stuur een bericht via Funda.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor van Wassenaerstraat 74 A ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Noord zuid is €328.000. Dat komt neer op circa €5.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Wassenaerstraat 74 A is een portiekflat van 59 m² in de wijk Voorburg Noord zuid. De buurt telt 1.852 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.591 inwoners per km².
van Wassenaerstraat 74 A is een portiekflat in Voorburg Noord zuid, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
van Wassenaerstraat 74 A heeft 59 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Voorburg Noord zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Wassenaerstraat 74 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
van Wassenaerstraat 74 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Voorburg Noord zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit van Wassenaerstraat 74 A in Voorburg Noord zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Wassenaerstraat 74 A: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.