Portiekwoning (appartement) Pompe van Meerdervoortstraat 18 Voorburg

Pompe van Meerdervoortstraat 18, 2274 PR Voorburg

61 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Pompe van Meerdervoortstraat 18 is een portiekwoning (appartement) in Voorburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pompe van Meerdervoortstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pompe van Meerdervoortstraat 18

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
31.43 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

3855 Inwoners
1930 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1852 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Voorburg Noord zuid
68% Koopwoningen
8.591 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pompe van Meerdervoortstraat 18

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Pompe van Meerdervoortstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Pompe van Meerdervoortstraat 18?

De prijsindicatie voor Pompe van Meerdervoortstraat 18 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Noord zuid is €328.000. Dat komt neer op circa €5.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pompe van Meerdervoortstraat 18 zich tot de wijk Voorburg Noord zuid?

Pompe van Meerdervoortstraat 18 is een portiekwoning (appartement) van 61 m² in de wijk Voorburg Noord zuid. De buurt telt 1.852 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pompe van Meerdervoortstraat 18?

Pompe van Meerdervoortstraat 18 is een portiekwoning (appartement) in Voorburg Noord zuid, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pompe van Meerdervoortstraat 18 vergeleken met de buurt?

Pompe van Meerdervoortstraat 18 heeft 61 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Voorburg Noord zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pompe van Meerdervoortstraat 18 en wat betekent dat?

Pompe van Meerdervoortstraat 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pompe van Meerdervoortstraat 18?

Pompe van Meerdervoortstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Noord zuid?

De wijk Voorburg Noord zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.