Streetview Koningin Julianalaan 20 Voorburg

Koningin Julianalaan 20, 2274 JK Voorburg

158 m² Bouwjaar 1932 7 kamers 5 slaapkamers Label G

Koningin Julianalaan 20 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 168 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 20

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

1160 Inwoners
530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
505 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bovenveen zuid
81% Koopwoningen
10.129 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianalaan 20

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 20?

De prijsindicatie voor Koningin Julianalaan 20 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenveen zuid is €434.000. Dat komt neer op circa €2.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 20 zich tot de wijk Bovenveen zuid?

Koningin Julianalaan 20 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Bovenveen zuid. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 20?

Koningin Julianalaan 20 is een woonhuis in Bovenveen zuid, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 20 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 20 heeft 158 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bovenveen zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 20 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 20 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-03-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianalaan 20?

Koningin Julianalaan 20 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bovenveen zuid?

De wijk Bovenveen zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenveen zuid?