Portiekflat (appartement) Rozenboomlaan 147 Voorburg

Rozenboomlaan 147, 2274 HK Voorburg

145 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Rozenboomlaan 147 is een portiekflat (appartement) in Voorburg, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
145 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Rozenboomlaan 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozenboomlaan 147

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
55.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
13.99 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

2310 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden zuid
68% Koopwoningen
6.742 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rozenboomlaan 147

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Rozenboomlaan 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozenboomlaan 147?

De prijsindicatie voor Rozenboomlaan 147 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden zuid is €365.000. Dat komt neer op circa €2.517 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozenboomlaan 147 zich tot de wijk Voorburg Midden zuid?

Rozenboomlaan 147 is een portiekflat (appartement) van 145 m² in de wijk Voorburg Midden zuid. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozenboomlaan 147?

Rozenboomlaan 147 is een portiekflat (appartement) in Voorburg Midden zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rozenboomlaan 147 vergeleken met de buurt?

Rozenboomlaan 147 heeft 145 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Voorburg Midden zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rozenboomlaan 147 en wat betekent dat?

Rozenboomlaan 147 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rozenboomlaan 147?

Rozenboomlaan 147 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden zuid?

De wijk Voorburg Midden zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg Midden zuid?

Vanuit Rozenboomlaan 147 in Voorburg Midden zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.