Bovenwoning, duplex Laan van Nieuw Oosteinde 288 Voorburg

Laan van Nieuw Oosteinde 288, 2274 ER Voorburg

151 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Laan van Nieuw Oosteinde 288 is een bovenwoning, duplex in Voorburg, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
151 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw Oosteinde 288

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nieuw Oosteinde 288

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
180.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.8%
CO₂-emissie
45.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

3855 Inwoners
1930 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1852 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Voorburg Noord zuid
68% Koopwoningen
8.591 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Nieuw Oosteinde 288

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Laan van Nieuw Oosteinde 288

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nieuw Oosteinde 288?

De prijsindicatie voor Laan van Nieuw Oosteinde 288 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Noord zuid is €328.000. Dat komt neer op circa €2.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nieuw Oosteinde 288 zich tot de wijk Voorburg Noord zuid?

Laan van Nieuw Oosteinde 288 is een bovenwoning, duplex van 151 m² in de wijk Voorburg Noord zuid. De buurt telt 1.852 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nieuw Oosteinde 288?

Laan van Nieuw Oosteinde 288 is een bovenwoning, duplex in Voorburg Noord zuid, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Nieuw Oosteinde 288 vergeleken met de buurt?

Laan van Nieuw Oosteinde 288 heeft 151 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Voorburg Noord zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nieuw Oosteinde 288 en wat betekent dat?

Laan van Nieuw Oosteinde 288 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Nieuw Oosteinde 288?

Laan van Nieuw Oosteinde 288 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Noord zuid?

De wijk Voorburg Noord zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.