Bovenwoning Laan van Nieuw Oosteinde 188 Voorburg

Laan van Nieuw Oosteinde 188, 2274 EN Voorburg

146 m² Bouwjaar 1930 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Laan van Nieuw Oosteinde 188 is een bovenwoning in Voorburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
146 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw Oosteinde 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nieuw Oosteinde 188

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

3855 Inwoners
1930 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1852 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Voorburg Noord zuid
68% Koopwoningen
8.591 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Nieuw Oosteinde 188

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Laan van Nieuw Oosteinde 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nieuw Oosteinde 188?

De prijsindicatie voor Laan van Nieuw Oosteinde 188 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Noord zuid is €328.000. Dat komt neer op circa €2.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nieuw Oosteinde 188 zich tot de wijk Voorburg Noord zuid?

Laan van Nieuw Oosteinde 188 is een bovenwoning van 146 m² in de wijk Voorburg Noord zuid. De buurt telt 1.852 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nieuw Oosteinde 188?

Laan van Nieuw Oosteinde 188 is een bovenwoning in Voorburg Noord zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Nieuw Oosteinde 188 vergeleken met de buurt?

Laan van Nieuw Oosteinde 188 heeft 146 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Voorburg Noord zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nieuw Oosteinde 188 en wat betekent dat?

Laan van Nieuw Oosteinde 188 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Nieuw Oosteinde 188?

Laan van Nieuw Oosteinde 188 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Noord zuid?

De wijk Voorburg Noord zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.