Streetview Laan van Nieuw Oosteinde 113 Voorburg

Laan van Nieuw Oosteinde 113, 2274 EC Voorburg

197 m² Bouwjaar 1940 7 kamers 6 slaapkamers Label D

Laan van Nieuw Oosteinde 113 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 575 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
575 m²
Inhoud
535 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw Oosteinde 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nieuw Oosteinde 113

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

2310 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden zuid
68% Koopwoningen
6.742 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Nieuw Oosteinde 113

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Laan van Nieuw Oosteinde 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nieuw Oosteinde 113?

De prijsindicatie voor Laan van Nieuw Oosteinde 113 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden zuid is €365.000. Dat komt neer op circa €1.853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nieuw Oosteinde 113 zich tot de wijk Voorburg Midden zuid?

Laan van Nieuw Oosteinde 113 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Voorburg Midden zuid. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nieuw Oosteinde 113?

Laan van Nieuw Oosteinde 113 is een woonhuis in Voorburg Midden zuid, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Nieuw Oosteinde 113 vergeleken met de buurt?

Laan van Nieuw Oosteinde 113 heeft 197 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Voorburg Midden zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nieuw Oosteinde 113 en wat betekent dat?

Laan van Nieuw Oosteinde 113 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-12-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Nieuw Oosteinde 113?

Laan van Nieuw Oosteinde 113 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden zuid?

De wijk Voorburg Midden zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.