Streetview Laan van Nieuw Oosteinde 33 Voorburg

Laan van Nieuw Oosteinde 33, 2274 EA Voorburg

161 m² Bouwjaar 1894 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Laan van Nieuw Oosteinde 33 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 337 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
652 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw Oosteinde 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nieuw Oosteinde 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

2310 Inwoners
1180 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden zuid
68% Koopwoningen
6.742 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Nieuw Oosteinde 33

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Laan van Nieuw Oosteinde 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nieuw Oosteinde 33?

De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden zuid is €365.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nieuw Oosteinde 33 zich tot de wijk Voorburg Midden zuid?

Laan van Nieuw Oosteinde 33 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Voorburg Midden zuid. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.742 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nieuw Oosteinde 33?

Laan van Nieuw Oosteinde 33 is een woonhuis in Voorburg Midden zuid, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laan van Nieuw Oosteinde 33 vergeleken met de buurt?

Laan van Nieuw Oosteinde 33 heeft 161 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Voorburg Midden zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nieuw Oosteinde 33 en wat betekent dat?

Laan van Nieuw Oosteinde 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Nieuw Oosteinde 33?

Laan van Nieuw Oosteinde 33 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden zuid?

De wijk Voorburg Midden zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.