Benedenwoning Koningin Wilhelminalaan 420 Voorburg

Koningin Wilhelminalaan 420, 2274 BJ Voorburg

190 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Koningin Wilhelminalaan 420 is een benedenwoning in Voorburg, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
657 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 420

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminalaan 420

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.24 kg/m²

Tuin
Ja (83.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

3855 Inwoners
1930 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1852 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Voorburg Noord zuid
68% Koopwoningen
8.591 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 420

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 420

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 420?

De prijsindicatie voor Koningin Wilhelminalaan 420 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Noord zuid is €328.000. Dat komt neer op circa €1.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 420 zich tot de wijk Voorburg Noord zuid?

Koningin Wilhelminalaan 420 is een benedenwoning van 190 m² in de wijk Voorburg Noord zuid. De buurt telt 1.852 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 420?

Koningin Wilhelminalaan 420 is een benedenwoning in Voorburg Noord zuid, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 420 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 420 heeft 190 m² woonoppervlakte en 657 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Voorburg Noord zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminalaan 420 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminalaan 420 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminalaan 420?

Koningin Wilhelminalaan 420 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 83 m².

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Noord zuid?

De wijk Voorburg Noord zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.