Portiekflat Spinozalaan 129 Voorburg

Spinozalaan 129, 2273 XE Voorburg

66 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Spinozalaan 129 is een portiekflat in Voorburg, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
217 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Spinozalaan 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spinozalaan 129

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
271.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
564.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
114.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

2860 Inwoners
1745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1820 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden midden
45% Koopwoningen
12.264 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spinozalaan 129

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Spinozalaan 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Spinozalaan 129?

De prijsindicatie voor Spinozalaan 129 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden midden is €324.000. Dat komt neer op circa €4.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spinozalaan 129 zich tot de wijk Voorburg Midden midden?

Spinozalaan 129 is een portiekflat van 66 m² in de wijk Voorburg Midden midden. De buurt telt 1.820 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.264 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spinozalaan 129?

Spinozalaan 129 is een portiekflat in Voorburg Midden midden, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Spinozalaan 129 vergeleken met de buurt?

Spinozalaan 129 heeft 66 m² woonoppervlakte en 217 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Voorburg Midden midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spinozalaan 129 en wat betekent dat?

Spinozalaan 129 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-01-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 114.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spinozalaan 129?

Spinozalaan 129 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden midden?

De wijk Voorburg Midden midden in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg Midden midden?

Vanuit Spinozalaan 129 in Voorburg Midden midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.