Streetview Koningin Julianalaan 305 Voorburg

Koningin Julianalaan 305, 2273 JH Voorburg

97 m² Bouwjaar 1968 4 kamers Label C

Koningin Julianalaan 305 is een appartement in Voorburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
309 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 305

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianalaan 305

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

2860 Inwoners
1745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1820 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden midden
45% Koopwoningen
12.264 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Julianalaan 305

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Koningin Julianalaan 305

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianalaan 305?

De prijsindicatie voor Koningin Julianalaan 305 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden midden is €324.000. Dat komt neer op circa €3.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianalaan 305 zich tot de wijk Voorburg Midden midden?

Koningin Julianalaan 305 is een appartement van 97 m² in de wijk Voorburg Midden midden. De buurt telt 1.820 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.264 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianalaan 305?

Koningin Julianalaan 305 is een appartement in Voorburg Midden midden, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Julianalaan 305 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianalaan 305 heeft 97 m² woonoppervlakte en 309 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voorburg Midden midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianalaan 305 en wat betekent dat?

Koningin Julianalaan 305 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-03-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianalaan 305?

Koningin Julianalaan 305 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden midden?

De wijk Voorburg Midden midden in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg Midden midden?

Vanuit Koningin Julianalaan 305 in Voorburg Midden midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.