Portiekflat Gardulflaan 23 Voorburg

Gardulflaan 23, 2273 HA Voorburg

71 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gardulflaan 23 is een portiekflat in Voorburg, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
213 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gardulflaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gardulflaan 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Voorburg

2215 Inwoners
1210 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Bovenveen noord
50% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gardulflaan 23

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Gardulflaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Gardulflaan 23?

De prijsindicatie voor Gardulflaan 23 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenveen noord is €341.000. Dat komt neer op circa €4.803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gardulflaan 23 zich tot de wijk Bovenveen noord?

Gardulflaan 23 is een portiekflat van 71 m² in de wijk Bovenveen noord. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gardulflaan 23?

Gardulflaan 23 is een portiekflat in Bovenveen noord, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gardulflaan 23 vergeleken met de buurt?

Gardulflaan 23 heeft 71 m² woonoppervlakte en 213 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bovenveen noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gardulflaan 23 en wat betekent dat?

Gardulflaan 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gardulflaan 23?

Gardulflaan 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bovenveen noord?

De wijk Bovenveen noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenveen noord?

Vanuit Gardulflaan 23 in Bovenveen noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.