Streetview Monseigneur van Steelaan 15 Voorburg

Monseigneur van Steelaan 15, 2273 EG Voorburg

67 m² Bouwjaar 1958 3 kamers Label D

Monseigneur van Steelaan 15 is een appartement in Voorburg, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
67 m²
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Monseigneur van Steelaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Monseigneur van Steelaan 15

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

4190 Inwoners
2440 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2384 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Bovenveen midden
41% Koopwoningen
12.900 Inwoners per km²

Locatie van Monseigneur van Steelaan 15

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Monseigneur van Steelaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Monseigneur van Steelaan 15?

De prijsindicatie voor Monseigneur van Steelaan 15 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Bovenveen midden is €251.000. Dat komt neer op circa €3.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Monseigneur van Steelaan 15 zich tot de wijk Bovenveen midden?

Monseigneur van Steelaan 15 is een appartement van 67 m² in de wijk Bovenveen midden. De buurt telt 2.384 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.900 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Monseigneur van Steelaan 15?

Monseigneur van Steelaan 15 is een appartement in Bovenveen midden, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Monseigneur van Steelaan 15 vergeleken met de buurt?

Monseigneur van Steelaan 15 heeft 67 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bovenveen midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Monseigneur van Steelaan 15 en wat betekent dat?

Monseigneur van Steelaan 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-06-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Monseigneur van Steelaan 15?

Monseigneur van Steelaan 15 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bovenveen midden?

De wijk Bovenveen midden in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenveen midden?

Vanuit Monseigneur van Steelaan 15 in Bovenveen midden bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.