Streetview Prinses Irenelaan 123 Voorburg

Prinses Irenelaan 123, 2273 DH Voorburg

148 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Prinses Irenelaan 123 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 89 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
89 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenelaan 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenelaan 123

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.9%
CO₂-emissie
18.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Voorburg

2215 Inwoners
1210 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1203 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Bovenveen noord
50% Koopwoningen
7.227 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Irenelaan 123

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Prinses Irenelaan 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenelaan 123?

De gemiddelde woningwaarde in Bovenveen noord is €341.000. Dat komt neer op circa €2.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenelaan 123 zich tot de wijk Bovenveen noord?

Prinses Irenelaan 123 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Bovenveen noord. De buurt telt 1.203 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenelaan 123?

Prinses Irenelaan 123 is een woonhuis in Bovenveen noord, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Irenelaan 123 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenelaan 123 heeft 148 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Bovenveen noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenelaan 123 en wat betekent dat?

Prinses Irenelaan 123 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-04-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenelaan 123?

Prinses Irenelaan 123 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bovenveen noord?

De wijk Bovenveen noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenveen noord?

Vanuit Prinses Irenelaan 123 in Bovenveen noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.