Portiekwoning Burgemeester Feithplein 203 Voorburg

Burgemeester Feithplein 203, 2273 BW Voorburg

102 m² Bouwjaar 2020 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Burgemeester Feithplein 203 is een portiekwoning in Voorburg, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Feithplein 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Feithplein 203

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
60.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
55.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.2%
CO₂-emissie
12.91 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

2860 Inwoners
1745 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1820 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Voorburg Midden midden
45% Koopwoningen
12.264 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Feithplein 203

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Feithplein 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Feithplein 203?

De prijsindicatie voor Burgemeester Feithplein 203 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Midden midden is €324.000. Dat komt neer op circa €3.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Feithplein 203 zich tot de wijk Voorburg Midden midden?

Burgemeester Feithplein 203 is een portiekwoning van 102 m² in de wijk Voorburg Midden midden. De buurt telt 1.820 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.264 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Feithplein 203?

Burgemeester Feithplein 203 is een portiekwoning in Voorburg Midden midden, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Feithplein 203 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Feithplein 203 heeft 102 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Voorburg Midden midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Feithplein 203 en wat betekent dat?

Burgemeester Feithplein 203 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-03-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Feithplein 203?

Burgemeester Feithplein 203 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Midden midden?

De wijk Voorburg Midden midden in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg Midden midden?