Streetview Essesteijnstraat 160 Voorburg

Essesteijnstraat 160, 2272 XX Voorburg

163 m² Bouwjaar 1929 Label G

Essesteijnstraat 160 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 538 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
538 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Essesteijnstraat 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Essesteijnstraat 160

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

1075 Inwoners
390 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
388 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Damsigt
93% Koopwoningen
4.527 Inwoners per km²

Locatie van Essesteijnstraat 160

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Essesteijnstraat 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Essesteijnstraat 160?

De gemiddelde woningwaarde in Damsigt is €567.000. Dat komt neer op circa €3.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Essesteijnstraat 160 zich tot de wijk Damsigt?

Essesteijnstraat 160 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Damsigt. De buurt telt 388 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Essesteijnstraat 160?

Essesteijnstraat 160 is een woonhuis in Damsigt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Essesteijnstraat 160 vergeleken met de buurt?

Essesteijnstraat 160 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 538 m². In Damsigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Essesteijnstraat 160 en wat betekent dat?

Essesteijnstraat 160 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-09-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damsigt?

De wijk Damsigt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damsigt?

Vanuit Essesteijnstraat 160 in Damsigt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damsigt?