Streetview Damsigtstraat 12 Voorburg

Damsigtstraat 12, 2272 XR Voorburg

167 m² Bouwjaar 1925 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Damsigtstraat 12 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 319 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
319 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Damsigtstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Damsigtstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
215.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

1075 Inwoners
390 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
388 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Damsigt
93% Koopwoningen
4.527 Inwoners per km²

Locatie van Damsigtstraat 12

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Damsigtstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Damsigtstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Damsigt is €567.000. Dat komt neer op circa €3.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Damsigtstraat 12 zich tot de wijk Damsigt?

Damsigtstraat 12 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Damsigt. De buurt telt 388 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Damsigtstraat 12?

Damsigtstraat 12 is een woonhuis in Damsigt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Damsigtstraat 12 vergeleken met de buurt?

Damsigtstraat 12 heeft 167 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 319 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Damsigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Damsigtstraat 12 en wat betekent dat?

Damsigtstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Damsigtstraat 12?

Damsigtstraat 12 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Damsigt?

De wijk Damsigt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damsigt?

Vanuit Damsigtstraat 12 in Damsigt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.