Streetview Leoncavallostraatje 11 Voorburg

Leoncavallostraatje 11, 2272 VG Voorburg

145 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Leoncavallostraatje 11 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 123 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €564.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leoncavallostraatje 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leoncavallostraatje 11

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Voorburg

750 Inwoners
320 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
323 Woningvoorraad
€564.000 Gem. woningwaarde Nieuw Essesteijn / Zijdezigt
93% Koopwoningen
5.336 Inwoners per km²

Locatie van Leoncavallostraatje 11

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Leoncavallostraatje 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Leoncavallostraatje 11?

De prijsindicatie voor Leoncavallostraatje 11 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Essesteijn / Zijdezigt is €564.000. Dat komt neer op circa €3.890 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leoncavallostraatje 11 zich tot de wijk Nieuw Essesteijn / Zijdezigt?

Leoncavallostraatje 11 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Nieuw Essesteijn / Zijdezigt. De buurt telt 323 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.336 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leoncavallostraatje 11?

Leoncavallostraatje 11 is een woonhuis in Nieuw Essesteijn / Zijdezigt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leoncavallostraatje 11 vergeleken met de buurt?

Leoncavallostraatje 11 heeft 145 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Nieuw Essesteijn / Zijdezigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €564.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leoncavallostraatje 11 en wat betekent dat?

Leoncavallostraatje 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Leoncavallostraatje 11?

Leoncavallostraatje 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Essesteijn / Zijdezigt?

De wijk Nieuw Essesteijn / Zijdezigt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €564.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Essesteijn / Zijdezigt?