Streetview Veurselaan 80 Voorburg

Veurselaan 80, 2272 AS Voorburg

179 m² Bouwjaar 1940 Label B

Veurselaan 80 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 272 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
272 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Veurselaan 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veurselaan 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
29.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

1075 Inwoners
390 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
388 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Damsigt
93% Koopwoningen
4.527 Inwoners per km²

Locatie van Veurselaan 80

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Veurselaan 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Veurselaan 80?

De gemiddelde woningwaarde in Damsigt is €567.000. Dat komt neer op circa €3.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veurselaan 80 zich tot de wijk Damsigt?

Veurselaan 80 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Damsigt. De buurt telt 388 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veurselaan 80?

Veurselaan 80 is een woonhuis in Damsigt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veurselaan 80 vergeleken met de buurt?

Veurselaan 80 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 272 m². In Damsigt ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veurselaan 80 en wat betekent dat?

Veurselaan 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Damsigt?

De wijk Damsigt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Damsigt?

Vanuit Veurselaan 80 in Damsigt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Damsigt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veurselaan 80: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.