Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Veurselaan 11 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 550 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €653.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veurselaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kleurenbuurt is €653.000. Dat komt neer op circa €2.968 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeurselaan 11 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Kleurenbuurt. De buurt telt 359 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.067 inwoners per km².
Veurselaan 11 is een woonhuis in Kleurenbuurt, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veurselaan 11 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Kleurenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €653.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veurselaan 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Veurselaan 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kleurenbuurt in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €653.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Veurselaan 11 in Kleurenbuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veurselaan 11: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.