Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
Noordenburglaan 57 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 281 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordenburglaan 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Noordenburglaan 57 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Oud noord is €618.000. Dat komt neer op circa €3.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordenburglaan 57 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Voorburg Oud noord. De buurt telt 1.779 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.580 inwoners per km².
Noordenburglaan 57 is een woonhuis in Voorburg Oud noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordenburglaan 57 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 281 m². In Voorburg Oud noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Voorburg Oud noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Noordenburglaan 57 in Voorburg Oud noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordenburglaan 57: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Voorburg Oud noord: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €585.000 tot €685.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Voorburg Oud noord is €618.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.