Streetview van Deventerlaan 20 Voorburg

van Deventerlaan 20, 2271 TX Voorburg

151 m² Bouwjaar 1925 Label C

van Deventerlaan 20 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €618.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor van Deventerlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Deventerlaan 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
177.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Voorburg

4335 Inwoners
1725 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1779 Woningvoorraad
€618.000 Gem. woningwaarde Voorburg Oud noord
79% Koopwoningen
6.580 Inwoners per km²

Locatie van van Deventerlaan 20

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over van Deventerlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van van Deventerlaan 20?

De gemiddelde woningwaarde in Voorburg Oud noord is €618.000. Dat komt neer op circa €4.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Deventerlaan 20 zich tot de wijk Voorburg Oud noord?

van Deventerlaan 20 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Voorburg Oud noord. De buurt telt 1.779 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.580 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Deventerlaan 20?

van Deventerlaan 20 is een woonhuis in Voorburg Oud noord, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Deventerlaan 20 vergeleken met de buurt?

van Deventerlaan 20 heeft 151 m² woonoppervlakte. In Voorburg Oud noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €618.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Deventerlaan 20 en wat betekent dat?

van Deventerlaan 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.37 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Voorburg Oud noord?

De wijk Voorburg Oud noord in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €618.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorburg Oud noord?

Vanuit van Deventerlaan 20 in Voorburg Oud noord bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Voorburg Oud noord?