Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 305 m²
- Perceeloppervlakte
- 1250 m²
Wilgenstraat 19 is een woonhuis in Volkel. De woning heeft een woonoppervlakte van 305 m² en een perceel van 1250 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilgenstraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
18.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
4.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied-Volkel is €544.000. Dat komt neer op circa €1.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilgenstraat 19 is een woonhuis van 305 m² in de wijk Buitengebied-Volkel. De buurt telt 395 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 108 inwoners per km².
Wilgenstraat 19 heeft 305 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1250 m². In Buitengebied-Volkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilgenstraat 19 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-08-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.44 kg/jaar.
De wijk Buitengebied-Volkel in Volkel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Wilgenstraat 19 in Buitengebied-Volkel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 18.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilgenstraat 19: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.3 km.
Recreatie nabij Buitengebied-Volkel: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Wilgenstraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied-Volkel. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.