Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Vincent van Goghstraat 28 Volendam

Vincent van Goghstraat 28, 1132 TG Volendam

215 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Vincent van Goghstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Volendam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.025.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vincent van Goghstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vincent van Goghstraat 28

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
106.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.2%
CO₂-emissie
17.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

9.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Volendam

3695 Inwoners
1135 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1146 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Volendam-Middengebied
91% Koopwoningen
8.088 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vincent van Goghstraat 28

Vergelijkbare woningen in Volendam

Veelgestelde vragen over Vincent van Goghstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Vincent van Goghstraat 28?

De prijsindicatie voor Vincent van Goghstraat 28 ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Volendam-Middengebied is €452.000. Dat komt neer op circa €2.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vincent van Goghstraat 28 zich tot de wijk Volendam-Middengebied?

Vincent van Goghstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 215 m² in de wijk Volendam-Middengebied. De buurt telt 1.146 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vincent van Goghstraat 28?

Vincent van Goghstraat 28 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Volendam-Middengebied, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vincent van Goghstraat 28 vergeleken met de buurt?

Vincent van Goghstraat 28 heeft 215 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Volendam-Middengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vincent van Goghstraat 28 en wat betekent dat?

Vincent van Goghstraat 28 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vincent van Goghstraat 28?

Vincent van Goghstraat 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Volendam-Middengebied?

De wijk Volendam-Middengebied in Volendam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.