Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Inhoud
- 459 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Ruige Muts 21 is een tussenwoning in Volendam, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 131 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruige Muts 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
1,8 kmTreinstation
9,1 kmSnelweg oprit
2,1 kmKinderdagverblijf
1,1 kmMiddelbare school
2,2 kmApotheek
1,4 kmZiekenhuis
2,2 kmRestaurant
1,1 kmCafé
2 kmBibliotheek
1,4 kmBioscoop
10,1 kmRuige Muts 21 ligt in de buurt Volendam-Middengebied in Volendam. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.685 inwoners en 1.146 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 91% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 449.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 1,8 km tot een huisarts.
Volendam · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Volendam · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volendam · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Volendam · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Volendam · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volendam · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Volendam-Middengebied €449.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuige Muts 21 is een tussenwoning van 133 m² in de CBS-buurt Volendam-Middengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.146 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 8.066 inwoners per km².
Ruige Muts 21 is een tussenwoning in Volendam-Middengebied, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Ruige Muts 21 heeft 133 m² woonoppervlakte en 459 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Volendam-Middengebied €449.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Volendam-Middengebied in Volendam (Noord-Holland) 3.685 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €449.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Volendam-Middengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 1,8 km tot een huisarts, 9,1 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Volendam-Middengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een ziekenhuis, 1,4 km tot een apotheek, 1,1 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Volendam-Middengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,1 km tot een restaurant, 2 km tot een café.
Een woningrapport voor Ruige Muts 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Volendam-Middengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Volendam presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.