Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Cambronsestraat 7 is een woonhuis in Vogelwaarde, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cambronsestraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
5.4 kmTreinstation
42.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
5.4 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
3 kmCafé
6.6 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Vogelwaarde is €362.000. Dat komt neer op circa €1.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCambronsestraat 7 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Buitengebied Vogelwaarde. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².
Cambronsestraat 7 is een woonhuis in Buitengebied Vogelwaarde, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Cambronsestraat 7 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Buitengebied Vogelwaarde ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Vogelwaarde in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Cambronsestraat 7 in Buitengebied Vogelwaarde bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 5.4 km, treinstation op 42.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Cambronsestraat 7: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 5.4 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 8.5 km.
Recreatie nabij Buitengebied Vogelwaarde: restaurant (3 km), cafe (6.6 km).
Een woningrapport voor Cambronsestraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Vogelwaarde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.