Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 10000 m²
Provincialeweg 10 is een woonhuis in Vogelwaarde, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 10000 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Provincialeweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
5.4 kmTreinstation
42.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
2.8 kmMiddelbare school
8.5 kmApotheek
5.4 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
3 kmCafé
6.6 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Vogelwaarde is €362.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenProvincialeweg 10 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Buitengebied Vogelwaarde. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².
Provincialeweg 10 is een woonhuis in Buitengebied Vogelwaarde, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Provincialeweg 10 heeft 147 m² woonoppervlakte. Het perceel is 10000 m². In Buitengebied Vogelwaarde ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Provincialeweg 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-05-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Vogelwaarde in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Provincialeweg 10 in Buitengebied Vogelwaarde bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 5.4 km, treinstation op 42.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Provincialeweg 10: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 5.4 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 8.5 km.