eengezinswoning Kerkstraat 25 Vogelwaarde

Kerkstraat 25, 4581 BV Vogelwaarde

92 m² Bouwjaar 1953 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Kerkstraat 25 is een eengezinswoning in Vogelwaarde, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 894 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
894 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 25

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.3 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

42.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Vogelwaarde

975 Inwoners
410 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Boschkapelle
82% Koopwoningen
1.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkstraat 25

Vergelijkbare woningen in Vogelwaarde

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 25?

De prijsindicatie voor Kerkstraat 25 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Boschkapelle is €284.000. Dat komt neer op circa €3.087 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 25 zich tot de wijk Boschkapelle?

Kerkstraat 25 is een eengezinswoning van 92 m² in de wijk Boschkapelle. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 25?

Kerkstraat 25 is een eengezinswoning in Boschkapelle, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kerkstraat 25 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 25 heeft 92 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Het perceel is 894 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boschkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 25 en wat betekent dat?

Kerkstraat 25 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 25?

Kerkstraat 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boschkapelle?

De wijk Boschkapelle in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boschkapelle?

Vanuit Kerkstraat 25 in Boschkapelle bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 42.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.