Bungalow, vrijstaande woning Handelsweg 1 Vlissingen

Handelsweg 1, 4387 PC Vlissingen

188 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Handelsweg 1 is een bungalow, vrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 1980 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
1980 m²
Inhoud
777 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.025.000
Ligging
in_business_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Handelsweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Handelsweg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Vlissingen

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
28 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Vrijburg
71% Koopwoningen
154 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Handelsweg 1

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Handelsweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Handelsweg 1?

De prijsindicatie voor Handelsweg 1 ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrijburg is €305.000. Dat komt neer op circa €1.622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Handelsweg 1 zich tot de wijk Vrijburg?

Handelsweg 1 is een bungalow, vrijstaande woning van 188 m² in de wijk Vrijburg. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 154 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Handelsweg 1?

Handelsweg 1 is een bungalow, vrijstaande woning in Vrijburg, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Handelsweg 1 vergeleken met de buurt?

Handelsweg 1 heeft 188 m² woonoppervlakte en 777 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Vrijburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Handelsweg 1 en wat betekent dat?

Handelsweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Handelsweg 1?

Handelsweg 1 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrijburg?

De wijk Vrijburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrijburg?

Vanuit Handelsweg 1 in Vrijburg bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.