Portiekflat (appartement) Strandwal 20 Vlissingen

Strandwal 20, 4386 HK Vlissingen

135 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Strandwal 20 is een portiekflat (appartement) in Vlissingen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
135 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Strandwal 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strandwal 20

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
101.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1150 Inwoners
425 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
427 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Lammerenburg
98% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strandwal 20

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Strandwal 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Strandwal 20?

De prijsindicatie voor Strandwal 20 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Lammerenburg is €434.000. Dat komt neer op circa €3.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strandwal 20 zich tot de wijk Lammerenburg?

Strandwal 20 is een portiekflat (appartement) van 135 m² in de wijk Lammerenburg. De buurt telt 427 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strandwal 20?

Strandwal 20 is een portiekflat (appartement) in Lammerenburg, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Strandwal 20 vergeleken met de buurt?

Strandwal 20 heeft 135 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Lammerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strandwal 20 en wat betekent dat?

Strandwal 20 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strandwal 20?

Strandwal 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lammerenburg?

De wijk Lammerenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Vanuit Strandwal 20 in Lammerenburg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.