Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) Strandwal 81 Vlissingen

Strandwal 81, 4386 HJ Vlissingen

147 m² Bouwjaar 2003 7 kamers 4 slaapkamers Label A+

Strandwal 81 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Vlissingen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 173 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
173 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Strandwal 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strandwal 81

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
76.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
93.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
17.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1150 Inwoners
425 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
427 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Lammerenburg
98% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strandwal 81

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Strandwal 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Strandwal 81?

De prijsindicatie voor Strandwal 81 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Lammerenburg is €434.000. Dat komt neer op circa €2.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strandwal 81 zich tot de wijk Lammerenburg?

Strandwal 81 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) van 147 m² in de wijk Lammerenburg. De buurt telt 427 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strandwal 81?

Strandwal 81 is een eengezinswoning, tussenwoning (split-level woning) in Lammerenburg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Strandwal 81 vergeleken met de buurt?

Strandwal 81 heeft 147 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 173 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Lammerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strandwal 81 en wat betekent dat?

Strandwal 81 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strandwal 81?

Strandwal 81 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Lammerenburg?

De wijk Lammerenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Vanuit Strandwal 81 in Lammerenburg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.