Vrijstaande woning Heideveld 20 Vlissingen

Heideveld 20, 4386 GP Vlissingen

187 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Heideveld 20 is een vrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 539 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
539 m²
Inhoud
691 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Heideveld 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heideveld 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1150 Inwoners
425 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
427 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Lammerenburg
98% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heideveld 20

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Heideveld 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Heideveld 20?

De prijsindicatie voor Heideveld 20 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Lammerenburg is €434.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heideveld 20 zich tot de wijk Lammerenburg?

Heideveld 20 is een vrijstaande woning van 187 m² in de wijk Lammerenburg. De buurt telt 427 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heideveld 20?

Heideveld 20 is een vrijstaande woning in Lammerenburg, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Heideveld 20 vergeleken met de buurt?

Heideveld 20 heeft 187 m² woonoppervlakte en 691 m³ inhoud. Het perceel is 539 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Lammerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heideveld 20 en wat betekent dat?

Heideveld 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heideveld 20?

Heideveld 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lammerenburg?

De wijk Lammerenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Vanuit Heideveld 20 in Lammerenburg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.