Streetview Wildbaan 31 Vlissingen

Wildbaan 31, 4386 GD Vlissingen

202 m² Bouwjaar 2019

Wildbaan 31 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
202 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wildbaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1150 Inwoners
425 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
427 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Lammerenburg
98% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Locatie van Wildbaan 31

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Wildbaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Wildbaan 31?

De gemiddelde woningwaarde in Lammerenburg is €434.000. Dat komt neer op circa €2.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wildbaan 31 zich tot de wijk Lammerenburg?

Wildbaan 31 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Lammerenburg. De buurt telt 427 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wildbaan 31?

Wildbaan 31 is een woonhuis in Lammerenburg, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wildbaan 31 vergeleken met de buurt?

Wildbaan 31 heeft 202 m² woonoppervlakte. In Lammerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lammerenburg?

De wijk Lammerenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Vanuit Wildbaan 31 in Lammerenburg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wildbaan 31: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lammerenburg?

Recreatie nabij Lammerenburg: restaurant (1.5 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wildbaan 31?

Een woningrapport voor Wildbaan 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lammerenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.