Streetview Weststraat 2 Vlissingen

Weststraat 2, 4386 AZ Vlissingen

163 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Weststraat 2 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 488 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
488 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Weststraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weststraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2130 Inwoners
830 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde West-Souburg
96% Koopwoningen
3.293 Inwoners per km²

Locatie van Weststraat 2

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Weststraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Weststraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in West-Souburg is €328.000. Dat komt neer op circa €2.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weststraat 2 zich tot de wijk West-Souburg?

Weststraat 2 is een woonhuis van 163 m² in de wijk West-Souburg. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weststraat 2?

Weststraat 2 is een woonhuis in West-Souburg, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Weststraat 2 vergeleken met de buurt?

Weststraat 2 heeft 163 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 488 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In West-Souburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weststraat 2 en wat betekent dat?

Weststraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weststraat 2?

Weststraat 2 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Souburg?

De wijk West-Souburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Souburg?

Vanuit Weststraat 2 in West-Souburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.