Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Nico Engelschmanlaan 7 Vlissingen

Nico Engelschmanlaan 7, 4385 KR Vlissingen

94 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Nico Engelschmanlaan 7 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Vlissingen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 565 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
565 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nico Engelschmanlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nico Engelschmanlaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
133.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.9%
CO₂-emissie
30.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1680 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
703 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
99% Koopwoningen
4.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nico Engelschmanlaan 7

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Nico Engelschmanlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Nico Engelschmanlaan 7?

De prijsindicatie voor Nico Engelschmanlaan 7 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Dat komt neer op circa €3.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nico Engelschmanlaan 7 zich tot de wijk Rosenburg?

Nico Engelschmanlaan 7 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 94 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 703 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nico Engelschmanlaan 7?

Nico Engelschmanlaan 7 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Rosenburg, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nico Engelschmanlaan 7 vergeleken met de buurt?

Nico Engelschmanlaan 7 heeft 94 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 565 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nico Engelschmanlaan 7 en wat betekent dat?

Nico Engelschmanlaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nico Engelschmanlaan 7?

Nico Engelschmanlaan 7 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?