Streetview Anna Blamanlaan 9 Vlissingen

Anna Blamanlaan 9, 4385 KM Vlissingen

263 m² Bouwjaar 1999

Anna Blamanlaan 9 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
550 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anna Blamanlaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1680 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
703 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
99% Koopwoningen
4.689 Inwoners per km²

Locatie van Anna Blamanlaan 9

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Anna Blamanlaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Blamanlaan 9?

De prijsindicatie voor Anna Blamanlaan 9 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Dat komt neer op circa €1.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Blamanlaan 9 zich tot de wijk Rosenburg?

Anna Blamanlaan 9 is een woonhuis van 263 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 703 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Blamanlaan 9?

Anna Blamanlaan 9 is een woonhuis in Rosenburg, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anna Blamanlaan 9 vergeleken met de buurt?

Anna Blamanlaan 9 heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Anna Blamanlaan 9 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anna Blamanlaan 9: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rosenburg?

Recreatie nabij Rosenburg: restaurant (1 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Anna Blamanlaan 9?

De prijsindicatie ligt rond €470.000 tot €570.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.