Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Inhoud
- 487 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Sandenburg 70 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 150 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sandenburg 70
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Sandenburg 70 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Bossenburgh - Weyevliet is €176.000. Dat komt neer op circa €1.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSandenburg 70 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Bossenburgh - Weyevliet. De buurt telt 973 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².
Sandenburg 70 is een woonhuis in Bossenburgh - Weyevliet, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sandenburg 70 heeft 132 m² woonoppervlakte en 487 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Bossenburgh - Weyevliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sandenburg 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.88 kg/jaar.
Sandenburg 70 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bossenburgh - Weyevliet in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Sandenburg 70 in Bossenburgh - Weyevliet bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.