Streetview Lunenburg 68 Vlissingen

Lunenburg 68, 4385 EP Vlissingen

94 m² Bouwjaar 1971 4 kamers Label B

Lunenburg 68 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lunenburg 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lunenburg 68

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2115 Inwoners
975 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
973 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Bossenburgh - Weyevliet
59% Koopwoningen
4.560 Inwoners per km²

Locatie van Lunenburg 68

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Lunenburg 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Lunenburg 68?

De prijsindicatie voor Lunenburg 68 ligt rond €75.000 tot €100.000. De gemiddelde woningwaarde in Bossenburgh - Weyevliet is €176.000. Dat komt neer op circa €1.872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lunenburg 68 zich tot de wijk Bossenburgh - Weyevliet?

Lunenburg 68 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Bossenburgh - Weyevliet. De buurt telt 973 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lunenburg 68?

Lunenburg 68 is een woonhuis in Bossenburgh - Weyevliet, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lunenburg 68 vergeleken met de buurt?

Lunenburg 68 heeft 94 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bossenburgh - Weyevliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lunenburg 68 en wat betekent dat?

Lunenburg 68 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lunenburg 68?

Lunenburg 68 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bossenburgh - Weyevliet?

De wijk Bossenburgh - Weyevliet in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bossenburgh - Weyevliet?

Vanuit Lunenburg 68 in Bossenburgh - Weyevliet bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.