Eengezinswoning, tussenwoning Westerzicht 465 Vlissingen

Westerzicht 465, 4385 BH Vlissingen

115 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Westerzicht 465 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Westerzicht 465

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerzicht 465

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
27.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1565 Inwoners
750 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Westerzicht
53% Koopwoningen
4.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westerzicht 465

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Westerzicht 465

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerzicht 465?

De prijsindicatie voor Westerzicht 465 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerzicht is €197.000. Dat komt neer op circa €1.713 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerzicht 465 zich tot de wijk Westerzicht?

Westerzicht 465 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Westerzicht. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerzicht 465?

Westerzicht 465 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerzicht, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westerzicht 465 vergeleken met de buurt?

Westerzicht 465 heeft 115 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Westerzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerzicht 465 en wat betekent dat?

Westerzicht 465 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westerzicht 465?

Westerzicht 465 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Westerzicht?

De wijk Westerzicht in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerzicht?

Vanuit Westerzicht 465 in Westerzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.