Eengezinswoning, tussenwoning Westerzicht 246 Vlissingen

Westerzicht 246, 4385 AV Vlissingen

88 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Westerzicht 246 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 160 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
368 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Westerzicht 246

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerzicht 246

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.48 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1565 Inwoners
750 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
750 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Westerzicht
53% Koopwoningen
4.377 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westerzicht 246

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Westerzicht 246

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerzicht 246?

De prijsindicatie voor Westerzicht 246 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Westerzicht is €197.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerzicht 246 zich tot de wijk Westerzicht?

Westerzicht 246 is een eengezinswoning, tussenwoning van 88 m² in de wijk Westerzicht. De buurt telt 750 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerzicht 246?

Westerzicht 246 is een eengezinswoning, tussenwoning in Westerzicht, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westerzicht 246 vergeleken met de buurt?

Westerzicht 246 heeft 88 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Westerzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerzicht 246 en wat betekent dat?

Westerzicht 246 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westerzicht 246?

Westerzicht 246 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Westerzicht?

De wijk Westerzicht in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westerzicht?

Vanuit Westerzicht 246 in Westerzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.