Tussenwoning Gerbrandystraat 20 Vlissingen

Gerbrandystraat 20, 4384 NH Vlissingen

72 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Gerbrandystraat 20 is een tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 185 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
269 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gerbrandystraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrandystraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (101.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1680 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
703 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
99% Koopwoningen
4.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerbrandystraat 20

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Gerbrandystraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrandystraat 20?

De prijsindicatie voor Gerbrandystraat 20 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Dat komt neer op circa €4.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrandystraat 20 zich tot de wijk Rosenburg?

Gerbrandystraat 20 is een tussenwoning van 72 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 703 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrandystraat 20?

Gerbrandystraat 20 is een tussenwoning in Rosenburg, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerbrandystraat 20 vergeleken met de buurt?

Gerbrandystraat 20 heeft 72 m² woonoppervlakte en 269 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrandystraat 20 en wat betekent dat?

Gerbrandystraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerbrandystraat 20?

Gerbrandystraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 101 m².

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Gerbrandystraat 20 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.