Streetview Gerbrandystraat 115 A Vlissingen

Gerbrandystraat 115 A, 4384 NE Vlissingen

204 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Gerbrandystraat 115 A is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 1174 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €215.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
1174 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gerbrandystraat 115 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrandystraat 115 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1525 Inwoners
805 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€215.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg Noordoost
60% Koopwoningen
5.558 Inwoners per km²

Locatie van Gerbrandystraat 115 A

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Gerbrandystraat 115 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrandystraat 115 A?

De prijsindicatie voor Gerbrandystraat 115 A ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg Noordoost is €215.000. Dat komt neer op circa €1.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrandystraat 115 A zich tot de wijk Paauwenburg Noordoost?

Gerbrandystraat 115 A is een woonhuis van 204 m² in de wijk Paauwenburg Noordoost. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrandystraat 115 A?

Gerbrandystraat 115 A is een woonhuis in Paauwenburg Noordoost, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerbrandystraat 115 A vergeleken met de buurt?

Gerbrandystraat 115 A heeft 204 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 1174 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Paauwenburg Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €215.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrandystraat 115 A en wat betekent dat?

Gerbrandystraat 115 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Gerbrandystraat 115 A?

Gerbrandystraat 115 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg Noordoost?

De wijk Paauwenburg Noordoost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €215.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg Noordoost?

Vanuit Gerbrandystraat 115 A in Paauwenburg Noordoost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.